Партнеры

Генеральный партнер

Мережа гіпермаркетів Ашан

Мережа гіпермаркетів Ашан присутня в 12 країнах світу, серед яких країни ЄС, Росія та Китай
Головна мета Ашан в Україні – відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи при цьому перевагу співпраці з українськими виробниками та постачальниками, сприяючи створенню робочих місць. На сьогодні компанія Ашан Україна надала робочі місця понад 3 500 особам, які пройшли попереднє навчання згідно з методиками та цінностями компанії, тому, завдяки уважному та професыйному персоналу, готовому відповісти на всі запитання, кожен клієнт відчуває себе найважливішим і найбажанішим.
Ашан не робить реклами, вважаючи за краще вкласти ці кошти в збереження максимально низьких цін. «Наша найкраща реклама - це наші низьки ціни на весь асортимент». Все партнеры

 • Інтернет-супермаркет Rozetka.ua

  Інтернет-супермаркет Rozetka.ua сьогодні є найбільшим і найбільш популярним онлайн-магазином в Україні. Такого статусу нам вдалося досягти завдяки максимально широкому асортименту, розумній ціновій політиці і відмінному сервісу.
  У нашому магазині представлені комп'ютери, мобільні телефони, споживча електроніка і побутова техніка, а також товари для активного відпочинку і туризму, все для сучасного будинку і присадибної ділянки, великий вибір товарів для дітей.
  Щодня сайт rozetka.ua відвідують більше 500 000 чоловік. Ми доставляємо замовлення по всій території України.

 • Портал rabota.ua

  Портал rabota.ua - це портал для професіоналів. Тільки тут найбільша кількість перспективних вакансій від кращих національних і міжнародних компаній. Вже 10 років портал rabota.ua є провідним професійним порталом з пошуку роботи в Україні. Більше 500 000 найкращих фахівців, менеджерів середньої та вищої ланки розміщують свої резюме на порталі і будують успішну кар'єру разом з rabota.ua. 

 • Федерація споживачів фінансових послуг

  Федерація – це громадський «лобіст» споживачів фінансових послуг, в основі діяльності якої є конструктивний і результативний діалог із професійними учасниками фінансових ринків, законодавчою владою та регуляторними органами. Головною місією Федерації є посилення довіри між усіма зацікавленими сторонами, створення соціального капіталу у фінансовій сфері та сприяння фінансовій стабільності у країні. 

 • Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

  У жовтні 2009 року Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про початок роботи трирічного проекту з надання Україні допомоги в розбудові надійної, прозорої та стійкої фінансової системи. Зокрема, Проект зосередив зусилля на допомозі банківському сектору у подоланні наслідків фінансової кризи. 

  Мета проекту - запровадити фінансову грамотність та захист прав споживачів в офіційну програму освіти України та навчити споживача фінансових послуг практичним аспектам фінансового планування, управління власними фінансами та відповідальної поведінки. USAID/FINREP прагне допомогти молодим громадянам України віком від 15 до 16 років розвинути комплекс навичок, необхідних для перетворення на обізнаного споживача фінансових послуг, а також надати їм необхідну підтримку для вироблення відповідальної лінії поведінки при запозиченні та заощадженні коштів. 

 • «КІНТО»

  «КІНТО» - найбільша компанія з управління активами і найстаріший учасник фондового ринку України. Компанія має 20-річний досвід роботи з цінними паперами і спирається на високопрофесійну команду фахівців, серед яких кандидати наук та представники талановитої молоді. Велика кількість відзнак, отриманих компанією та її незмінним президентом Сергієм Оксанічем, свідчать про високу репутацію та професійне визнання «КІНТО» на фондовому ринку України. Компанія управляє активами інвестиційних та недержавних пенсійних фондів, надає послуги з інтернет-трейдингу українськими акціями та корпоративних фінансів. 

 • Компанія ТриМоб

  Компанія ТриМоб пропонує своїм абонентам унікальні пакети швидкісного (до 7,2 Мбіт/с) мобільного Інтернету третього покоління стандарту 3G (UMTS). На вибір представлено контрактні та передплачені тарифні пакети, які здатні задовольнити вимоги будь-яких абонентів, від початківців до впевнених користувачів.
  Все про послуги ТриМоб
  за телефоном Контакт-центру 0-800-50-11-88 
  або на сайті 3mob.net.ua 

 • Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України»

  Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Незмінно входить до групи найбільших системних банків України. Надає широкий спектр банківських послуг – від обслуговування населення до найскладніших фінансових програм.
  Місія банку – сприяння реалізації державної політики, спрямованої на розвиток економіки України через підтримку національних інвестиційних проектів, насамперед в експортоорієнтованих та імпортозамінних галузях економіки, а також з фінансування інфраструктури, малого та середнього бізнесу, заходів з енергозбереження та створення альтернативних джерел енергії.
  Укрексімбанк успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними установами. 

 • Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна"

  Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" - компанія у структурі міжнародної інформаційної групи Interfax Information Services - працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року. 
  За цей час агентство здобуло репутацію найавторитетнішого та найкомпетентнішого постачальника оперативної та об'єктивної інформації, якісних і затребуваних інформаційних продуктів.
  Каналами міжнародної інформаційної групи Interfax International інформаційні повідомлення з України доступні клієнтам у більшості країн світу.
  На сьогодні агентство випускає 50 інформаційних продуктів політичної та економічної тематики чотирма мовами (українською, російською, німецькою та англійською).

 • Фінансовий портал «Мінфін»

  Фінансовий портал «Мінфін» працює з 2008 року і вже встиг зайняти лідируючі позиції серед найпопулярніших ділових інтернет-видань України. 
  Головна мета порталу – надати споживачам фінансових послуг об’єктивну та достовірну інформацію, а також підвищити рівень фінансової грамотності населення. Команда «Мінфіну» співпрацює з топ-менеджерами різноманітних фінансових установ, починаючи від банків до юридичних компаній, що робить матеріали сайту якісними та цікавими. 
  Окрім того, «Мінфін» став комфортним місцем для спілкування на ділові та фінансові теми. Так, щодня сайт відвідує до 40 тисяч читачів.

 • Громадська організація „Рада конкурентоспроможності України”

  Громадська організація „Рада конкурентоспроможності України” втілює основну свою місію – згуртованість українського суспільства навколо ідеї конкурентоспроможності як національної. 

  РКУ була заснована у червні 2005 р. з ініціативи Юрія Полунєєва, народного депутата України, екс-президента Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), колишнього виконавчого директора Європейського банку реконструкції та розвитку (Україна, Румунія, Молдова, Грузія та Вірменія).
  Головним досягненнями нашої організації є розробка, друк та розповсюдження „Монітору конкурентоспроможності” (http://www.compete.org.ua/projects/13/3) – унікального для України аналітичного видання, де соціально-економічна та суспільно-політична ситуація в Україні аналізується саме за показниками конкурентоспроможності. За ними ж наша країна порівнюється із 13 країнами-орієнтирами, що досягли певних успіхів у підвищенні конкурентоспроможності й можуть стати джерелом перспективного досвіду. 

 • ТОВ "Холдингова компанія "Хлібні інвестиції"

  ТОВ "Холдингова компанія "Хлібні інвестиції" є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів, який займає 8% ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-м місці серед найбільших хлібних підприємств. Історія розвитку нараховує більше 10-ти років роботи на ринку хліба.
  ТОВ "ХК "Хлібні інвестиції" лідирує за кількістю і якістю вкладених інвестицій в підприємства серед усіх хлібних компаній. Наш холдинг - це орієнтир для інших хлібних компаній з напрямку розвитку, модернізаціїї ті поліпшення якості хлібобулочних виробів. 

 • Центр предпринимательства «Startup Ukraine»

  Центр предпринимательства «Startup Ukraine» startupukraine.com – уникальная платформа для начинающих и практикующих предпринимателей. Миссией центра является возрождение культуры предпринимательства в Украине. Центр «Startup Ukraine» создает площадку для обучения и вдохновения, место для встреч единомышленников и развития предпринимательства в стране. В центре можно найти индивидуальные ответы на актуальные для предпринимателей вопросы. Здесь проводятся наиболее востребованные образовательные программы с участием преподавателей и экспертов со всего мира. Детальную информацию о Центре и программах обучения можно найти на сайте или в соц. сетях. 


Пройти тест на определение профориентированности