SkoolTV та Skool-UNI нагородили переможців конкурсу "Моя майбутня школа"


Навчальні заклади з кубиків LEGO створювали модель школи майбутнього. Модель відображала те, які зміни діти хочуть бачити у власному навчальному закладі. Зміни – це не тільки інтер’єр, екстерєр, а сама шкільна атмосфера, навчальний процес. Школярі створювали не лише модель школи, а й готували усну презентацію проекту та відеоролик, в якому продемонстрували процес зародження ідей школи майбутнього і як вони втілювалися в процесі будівництва, яку роль відіграв проект у житті кожного учасника і навчального закладу в цілому.

За результатами голосування на освітньому порталі Skooltv.com найкращими відеороликамивизначено:

1 місце- школа № 57 м. Києва

2 місце – гімназія «Потенціал» м. Києва

3 місце – Школа № 194 «Перспектива»

Загалом за 10 днів цього спеціального конкурсу на порталі SkooTV в голосуванні взяло участь до 5 тис. учасників, що свідчить про надзвичайну активність і зацікавленість дітей та необхідність і важливість проведення подібних проектів в подальшому.

Фестиваль ROBOTICA 2013 отримав підтримку соціально-освітньої платформи Skool-UNI, що є невід’ємною частиною міжнародного проекту SkoolTV: його вклад в розвиток фестивалю є невипадковим, адже головна мета проекту допомогти школярам зорієнтуватися на ринку праці, визначитися з вибором професії. Переможці фестивалю отримали цінні та корисні подарунки від Skool-UNI: заохочення дітей є запорукою розвитку й успіху.

21 квітня 2013 р., ми стали очевидцями неймовірного грандіозного заходу ‑ V Всеукраїнського фестивалю робототехніки Robotica 2013, який проходив в Палаці Спорту (м. Київ).

Подія об’єднала ентузіастів роботоконструювання, захоплені очі учасників, перлини мрій, що сягали своїм корінням в глибоке дитинство, та всеохоплюючу атмосферу змагань.

В рамках фестивалю було було проведено дитячий архітектурний конкурс «Школа майбутнього», який став продовженням минулорічного конкурсу, V Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки, виставку-конкурс LEGO-творчості, презентацію нового робота MINDSTORMS EV3, і звичайно не можна не відзначити конкурси та подарунки від LEGO.

З кожним роком масшаб фестивалю зростає разом з тими, хто небайдужий до розвитку сучасних технологій, робототехніки та творчості дітей. Спонсорами заходу стали: ТОВ "Пролего" (офіційний представник LEGO Education в Україні), Технічна студія "Винахідник" (Навчання дітей за програмами LEGO Education), Інститут LEGO Education (Підрозділ компанії LEGO, діяльність якого спрямована на розробку і впровадження інноваційних освітніх програм), Google Україна (Технологічний партнер фестивалю Robotica 2013), Група компаній Terrasoft (ІТ партнер фестивалю Robotica 2013), ТМ "АТЛАНТ", Національний центр "Мала академія наук України" (Співорганізатор фестивалю ROBOTICA 2013).

Було надзвичайно приємно спостерігати за учасниками, які з натхненням розповідали про свої конструкції, які з відточеною майстерністю створювали шедеври прямо на очах у відвідувачів, батьків та організаторів. А спілкування з дітьми лише підтвердило, що враження учасників фестивалю є тільки позитивними. А це означає, що даний проект розвиватиметься доти, доки битимуться допитливі дитячі серця та буде нетлінною жага знань. Діти - наше майбутнє, то ж підтримаємо його!

 Автор - Алла Щеглова, фото - Нина Якименко

Полный фотоотчет смотрите здесь.

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет. Напиши его первым!


Пройти тест на определение профориентированности