Статьи о профессиях


Нововведення для шкіл і дитсадків на найближчі 10 років

МОН України в кінці жовтня прийняло ряд нововведень, які будуть чітко регулювати роботу всіх навчальних установ на найближчі 10 років.

Інна Совсун: «Держзамовлення отримуватимуть університети, які приваблять найсильніших абітурієнтів»

Інтерв’ю Першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун газеті «Урядовий кур’єр» № 205, 5.11.2014 р.

У МОН обговорено питання щодо збору даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти

6 листопада 2014 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з питань реалізації норм Закону України «Про вищу освіту» та внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

100 найпопулярніших професійно-технічних навчальних закладів України

Пріоритетними в майбутніх учнів є як професії технічного профілю, так і професії сфери послуг, а саме: слюсар з ремонту автомобілів, водій, кухар, кондитер, офіціант, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, продавець, перукар, електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва тощо.

Які спеціальності обирають українські школярі

Більшість українських школярів обирають інтелектуальні спеціальності, воліючи працювати головою, а не руками: 85% учнів після школи вибирають професії, пов'язані з керівними або консультативними посадами, і тільки 15% отримують робочі спеціальності.

Озвучив Топ­10 зарплат сентября, кадровики указали на перемены на рынке труда

Сентябрь для рынка труда Украины не оказался периодом бурного роста, поскольку не было привычного летнего спада. Тем не менее, список профсфер, которые традиционно сохраняли первенство по числу вакансий, пополнился направлениями Производство, Строительство и Рабочие специальности.

В Украине резко выросло количество иностранных студентов. Табачник хвастается миллиардными поступлениями

Количество иностранных студентов в Украине за три года выросло с 40 до 62 тысяч, а количество средств, поступающих в государственный бюджет за их обучение, третий год подряд увеличивается на более чем 500 млн грн.

Куди їдуть вчитися українці?

З кожним роком навчатися за межами України вирушає все більше студентів. І в деяких країнах освіта виявляється навіть дешевшою, ніж на Батьківщині. Куди їдуть вчитися українці? Як на цьому заробляють українські бізнесмени?


Пройти тест на определение профориентированности