Про проект

Місія Skool-UNI - допомогти вам, школярам, ​​а також батькам, визначитися - максимально просто і ефективно - з вибором майбутньої професії. А також допомогти вибрати той навчальний заклад (в Україні або в іншій країні), де ви зможете отримати гарну освіту - вашу саму прибуткову інвестицію на все життя.

Наша мета співзвучна філософії великого українського мандрівного філософа Григорія Сковороди: по-справжньому щасливий лише той, хто знайшов у житті своє істинне професійне покликання.

 Ми створили в Skool-UNI «профгрупи», де ви знайдете корисну інформацію про різні професії - плюси і мінуси професії, середній рівень зарплати в Україні та інших країнах, популярність професії, актуальні вакансії на ринку праці, статті про відомих представників відповідної професії та інші матеріали. У профгрупах будуть організовані онлайн-конференції з відомими представниками різних професій, які поділяться секретами свого ремесла з нашими користувачами.

Для тих з вас, кому поки складно визначитися з майбутньою професією, ми пропонуємо ефективну допомогу у вигляді тесту на профорієнтацію, який допоможе розібратися, до якого виду професійної діяльності ви більше схильні.

Вибравши за допомогою профгрупи і тесту майбутню професію, ви зможете також знайти грунтовну інформацію про те, в якому вузі можна отримати відповідну освіту і на яких умовах.

Команда SKOOL-UNI поставила перед собою дуже важливу мету - налагодити ефективний і постійний зв'язок, свого роду соціальну мережу, між школярами та вищими, а також спеціалізованими навчальними закладами багатьох країн і, звичайно ж, майбутніми роботодавцями. Саме тому ми налагоджуємо партнерські взаємини з вузами України та інших країн, які дозволять створити для користувачів SKOOL-UNI найбільш сприятливі умови для вступу і отримання освіти. Ми також залучаємо до співпраці бізнес, який зацікавлений у тому, щоб його майбутні працівники були високоосвіченими і компетентними фахівцями.

Користувачів унікальною соціально-освітньої онлайн-платформи Skool-UNI, що є невід'ємною частиною міжнародного проекту SkoolTV, чекає цікаве спілкування і захоплюючі конкурси, в тому числі зі школярами інших країн, багато цікавих сервісів, море корисної інформації та інших несподіваних новинок.

Ваша команда Skool-UNI і  SkoolTV


Пройти тест на определение профориентированности